Medarbejdere i Institutservice

Navn

Stilling

E-mail

Telefon

Anette Lilløen kontorfuldmægtig

anette@ifro.ku.dk 

353-37984
Ann Kjersgaard Meldal AC-fuldmægtig (studieadministration)

ann.meldal@ifro.ku.dk 

353-22621
Charlotte Bukdahl Jacobsen kontorfuldmægtig
(sektionssekretær)

cja@ifro.ku.dk

353-31701
Christina Kaiser Randløv Sørensen kontorfuldmægtig
(økonomi)

cks@ifro.ku.dk

353-34390
Elsebeth Vidø kontorfuldmægtig
(sektionssekretær)
elsebeth@ifro.ku.dk 353-36891
Geir Tveit specialkonsulent (kommunikation) get@ifro.ku.dk 353-33001
Hanne Teilmann Møller AC-fuldmægtig (studiestart og studieadministration) htm@ifro.ku.dk  353-36871
Heidi Weje specialkonsulent (forskningsansøgninger) hwj@ifro.ku.dk 353-36820
Jens Peter Orum kontorbetjent jpo@ifro.ku.dk 353-36824
Jesper Levring Andersen administrationschef jla@ifro.ku.dk 353-36892
Karina Maria Gregersen AC-fuldmægtig
(datamanagement og publikationer)
karina.gregersen@ifro.ku.dk  353-25896
Katja Thorseth Specialkonsulent katja.thorseth@ifro.ku.dk 353-20675
Mathilde Elisabeth Merolli kommunikationsmedarbejder

mathilde@ifro.ku.dk 

353-34670
Nanna Sand Bundgaard kontorfuldmægtig
(økonomi)

nsb@ifro.ku.dk

Rikke Mai Høvring kontorfuldmægtig
(økonomi)
rmh@ifro.ku.dk 353-21134
Sofie Braüner Kappelgaard specialkonsulent
(PA for institutleder)

sbk@ifro.ku.dk

353-36811

21161527

Tine Milton kontorfuldmægtig
(ph.d.-administration og HR-medarbejder)
tms@ifro.ku.dk 353-37682